poniedziałek, 20 maja 2013

Opisy

Violetta

Violetta jest to samotna i utalentowana nastolatka, która po wielu latach, jakie przeżyła podróżując po świecie ze swoim ojcem, powraca do swojego rodzinnego miasta, Buenos Aires. W nowym miejscu spotka oddanych przyjaciół, znajduje miłość i odkrywa powołanie, które było jej pisane od samego początku – pasja do muzyki. Będzie również odkrywać historie swej rodziny i jednocześnie doświadczy tego niezwykłego uczucia, jakie towarzyszy dorastania.
 
 
 

 
 Tomas

Jest atrakcyjny, wrażliwy, pewny siebie i czasem może wydawać się trochę zdystansowany. Gra na gitarze i śpiewa. Jego piosenki są odzwierciedleniem jego osobowości i jego wizji artystycznej. Pracuje w Studio 21 dla profesora Beto, który zatrudnił go w charakterze swojego asystenta. Urodził się w Hiszpanii, a do Buenos Aires przeniósł się wraz z mamą, aby zaopiekować się babcią. Tomas zakochuje się w Violetcie, pomimo wysiłków Germana, który usiłuje odseparować córkę od wszelkich zalotników. Jego największym rywalem w staraniach o względy Violetty jest Leon.
 
 
 

Ludmiła

Jest liderką ,,Los Malos” w Studio 21 i mogłoby to sugerować, że jest idealną dziewczyną dla Leona. Zachowuje się jak diwa, ale pod tymi pozorami ukrywa prawdziwą twarz wyniosłej kłamczuchy i manipulantki. Podoba jej się Tomas, a ponieważ jego serce należy do Violetty, nie obędzie się bez scen zazdrości!
Ludmiła jest arogancka, zarozumiałą i ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Potrafi być w niepohamowany sposób okrutna, jeśli nie dostanie natychmiast tego, czego żąda.
Jak każdy czarny charakter, ma swojego powiernika: Naty.
 
 
 
 
 
Leon

Sprawia wrażenie aroganckiego, zarozumiałego i zadufanego w sobie, ale w rzeczywistości Leon to chłopak o dobrym sercu. Niestety, towarzystwo Ludmiły wyzwala w nim jego najgorsze cechy. Leon jest uczniem w Studio 21 i posiada wielki artystyczny potencjał. Początkowo zamierza rozkochać w sobie Violettę, by odegrać się na Tomasie, ponieważ on z kolei podoba się dziewczynie Leona – Ludmile. Niestety, nawet nie zauważy, gdy sam bezgranicznie straci głowę dla Violetty. Choć bez przerwy przebywa w towarzystwie osób z ,,Los Malos”, w głębi duszy pozostaje szlachetną osobą.
 
 


German

To ojciec Violetty. Genialny inżynier, właściciel międzynarodowej firmy, który musi sprostać ciężkiemu zadaniu, jakim jest samotne wychowanie córki. Odkąd zmarła jego żona, stał się surowy, wymagający i nadopiekuńczy, ale pod pancerzem bezwzględności skrywa złote serce. German ma dziewczynę imieniem Jade, którą uważa za idealną towarzyszkę dla swojej córki. Jednak gdy w ich życiu pojawia się Angie, nowa opiekunka Violetty, wszystko zaczyna przebierać nieoczekiwany obrót i pomimo wyrzutów sumienia, German zakochuje się bez pamięci.
 
 


Francesca

To inteligentna, prawdziwa przyjaciółka, zawsze gotowa spieszyć z pomocą. Urodziła się we Włoszech, podobnie jak jej brat, Luca, któremu pomaga za barem w Resto Bar. Francesca jest zakochana w Tomasie i początkowo jest zazdrosna o Violettę, jednak na koniec dziewczyny stają się najlepszymi przyjaciółkami. Ona także uczęszcza do Studio 21. Francesca jest niemal nierozłączna z Camilą i Maximem.
 
 
 
 


Angie

Żywiołowa, rozrywkowa, charyzmatyczna, kochająca muzykę i sztukę. To nie okiełznana dusza, która ożywia swoim blaskiem wszystko wokół siebie. Jest siostrą zmarłej żony Germana. Violetta nie ma jednak pojęcia o tym, że Angie to jej ciotka. Angie po śmierci swojej siostry bezskutecznie próbowała nawiązać kontakt z Violettą; w końcu postanowiła przyjąć posadę jej nowej opiekunki, aby móc być blisko niej. Angie jest też nauczycielką śpiewu i to właśnie za jej sprawą Violetta, w tajemnicy przed Germanem, odkrywa swoje powołanie w Studio 21. Angie jest gotowa na wszystko, aby chronić Violettę i nawet nie podejrzewa, że mogłaby poczuć coś do Germana. 
 
 


Camila

Jest sympatyczna, zdecydowana i łatwo nawiązuje kontakty. Bez wahania staje w obronie swych przyjaciół i ideałów. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Maxi i Francesca, a jej marzenie to kariera piosenkarki. Ma ogromny talent,ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest jeszcze w pełni dojrzałą artystką i nie jest gotowa, by skoczyć na głęboką wodę.
 
 
Maxi

Najlepszy tancerz w Studio 21, jego ulubiony styl to street dance. Jest elegancki, kreatywny, błyskotliwy i ma wiele marzeń. Gra na Keyboardzie i syntezatorach. W swojej pracy często wykorzystuje komputer, na którym zapisuje podkłady muzyczne na swoją przyszłą płytę. Jego najlepszą przyjaciółką jest Camila, z którą łączą go gusta muzyczne i niechęć do Ludmiły, Leona i paczki ,,Los Malos”.
 
 
 
 

Naty

Naty to prawa ręka Ludmiły i tak jak ona jest uzależniona od mody. Z pogardą odnosi się do pozostałych uczniów. W głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że aby odnieść sukces, trzeba należeć do paczki ,,Los Malos”. Jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej rozwinąć skrzydeł.
 
 

Andres

Najlepszy przyjaciel Leona. Pomimo że jest odrobinę zazdrosny, wszystko robi zawsze z wielkim zaangażowaniem. Czasem trzeba mu coś dwa razy powtórzyć, zanim zrozumie, … a mimo to jest bardzo pewny siebie. Andres ma muzykę zapisaną w sercu.
 

Napo

Jest bardzo towarzyski i chciałby być lubiany przez wszystkich. Jest kuzynem Ludmiły i na początku trzyma z „Los Malos”, ale z czasem oddala się od tego towarzystwa i ostatecznie staje się jednym z przyjaciół Violetty. Razem z nią przystępuje do egzaminów i zdaje do szkoły, ponieważ jest utalentowanym tancerzem i piosenkarzem.
 
 

Braco

Inteligentny i odrobinę szalony. Wydaje się żyć we własnym świecie. Doskonały tancerz, specjalizujący się w poppingu i hip-hopie. Po akcencie można poznać, że jest obcokrajowcem,ale nigdy nie zdradził, skąd tak naprawdę pochodzi. Mówi kilkoma językami. Gdy się denerwuje lub speszy go obecność dziewczyny, która mu się podoba, zaczyna mówić po rosyjsku lub po ukraińsku. Zawsze gotowy zrobić wszystko dla swoich kolegów.
 
 

Luca

Brat Franceski, właściciel sąsiadującej ze Studio 21 restauracji Resto'Bar, gdzie uczniowie z reguły spędzają wolny czas. Jego porywczy charakter i niemal dwa metry wzrostu sprawiają, że w pierwszym kontakcie jest odbierany jako trudny człowiek , na szczęście z czasem ludzie dostrzegają w nim naprawdę porządnego gościa. Luca, podobnie jak jego siostra, jest bardzo ambitny i chciał by rozwijać się jako artysta.
 
 

Pablo

Nowy dyrektor Studia 21 i najlepszy przyjaciel Angie, w której zresztą jest bez pamięci zakochany. Od chwili, w której Angie zostaje opiekunką Violetty, Pablo ogarnia niepowstrzymana zazdrość z powodu Germana, ponieważ nie może pogodzić się z tym, że tych dwoje codziennie spędza ze sobą tak wiele czasu.
 
 

Beto

Roberto Benvenuto, nauczyciel muzyki. Jest błyskotliwy, ekstrawagancki, niezdarny i ekscentryczny.
 
 

Gregorio

Choreograf, inspicjent i sfrustrowany reżyser. Zażarty wróg Pablo – dyrektora.
 
 

Ramallo

Prawa ręka Germana, w czasie jego nieobecności opiekuje się Violettą.
 
 

Olga

Kucharka. Sympatyczna, spontaniczna, dowcipna i otwarta. Jest zakochana w Ramallo i kocha Violettę niczym własną córkę.
 
 

Jade

Dziewczyna Germana. To płytka kobieta z obsesją na punkcie swojego wyglądu. Nienawidzi Violetty i nieustannie dąży do tego, aby German poświęcił czas wyłącznie jej. Wbrew woli i pomimo złości, jaka nią kieruje,czasami bywa po prostu zabawna.
 
 

Matias

Brat Jade. Wiernie wspomaga ją w intrygach. Oboje pochodzą z bogatego, lecz podupadłego rodu. Z tego powodu Matias stara się przekonać Jade, aby przejęła fortunę Germana.
 
 PS. lepszych zdjęć nie znalazłam

3 komentarze: